Set van 5 knopen Ø 15 mm

Set van 5 knopen Ø 15 mm
In voorraad
€ 9,50 Van € 7,13

Over dit product

Knoop ø 15 mm 2 gaten in de vorm van een dier.

Deze knoop is bijzonder geschikt voor breiwerk voor baby’s en kinderen. Ze zullen deze fantasierijke toets prachtig vinden.

Verkocht per set van 5.

Beschikbaar in twee motieven: uil en vos.

Vervaardigd in Frankrijk.